Тема дня

Сільгоспвиробники, які мають ємності для зберігання пального, мають до 31 грудня 2019 року отримати ліцензії на право зберігання

     Всі сільгоспвиробники, які мають ємності для зберігання пального, мають  до 31 грудня 2019 року отримати ліцензії на право зберігання. Для цього в орган ДФС  за місцем зберігання пального необхідно надати заяву в довільній формі та наступні документи:

  1. Акт введення в експлуатацію об'єкта зберігання або інший документ, зазначений в ч. 37 ст. 15 Закону № 481. Якщо право власності на об'єкт нерухомого майна виникло до 01.01.2014 р, то до 01.01.2022 р для отримання ліцензії можна надавати тільки копії документів на право власності.

         Для об'єктів, які не є нерухомістю, підтвердженням є акт введення в експлуатацію основних засобів в затвердженої Наказом Мінфіну № 818 від 13.09.2016 р. формі. підтвердження права власності або використання земельної ділянки (це може бути виписка з Держреєстру прав на нерухоме майно на право власності на ділянку, де розташований об'єкт зберігання, зі схематичним планом ділянки і зазначеним на ньому місцем розташування об'єкта).

  1. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, видане органами Держпраці за місцем реєстрації підприємства на підставі заяви та висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислових підприємств при виконанні зазначених робіт (п. 9 затвердженого постановою КМУ від 26.10. 2011 р № 1107 Порядку надання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки).

        Експертизу проводять тільки уповноважені експертно-технічні організації, які будуть перевіряти наявність документації  з охорони праці (висновків атестації робочих місць, допуску до роботи з небезпечними речовинами, копії наказів, інструкцій, положень з питань охорони праці, документи про проходження працівниками навчання з питань охорони праці та інші), копії експлуатаційних документів на резервуари (техпаспорт, інструкція з експлуатації, технічні умови, висновок діагностики та інші).                        
        Відповідальність за достовірність даних у наданих документах і заяві на отримання ліцензії несе сільгосппідприємство. За зберігання палива без ліцензії передбачено штраф у розмірі 250 тис грн.

Управління соціального захисту населення РДА

 

Голова райдержадміністрації

ЩУР ЮРІЙ БОРИСОВИЧ 

Анонси подій

Шаргородська районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Шаргородської райдержадміністрації.