Тема дня

Вінниччина готується до проведення Всеукраїнського конгресу сімей і розпочнеться він з м.Шаргорода 20 вересня 2019 року

Сьогодні, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині протягом 20-22 вересня цього року Всеукраїнського конгресу сімей.

Метою проведення заходу є зміцнення українських сімей та донесення до молодого покоління цінностей християнської сім’ї.

Серед учасників засідання також були присутні начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький та керуючий Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької церкви єпископ Леон Дубравський.

«Керівництво області з великою повагою та відповідальністю ставиться до проведення всіх заходів, які організовуються Радою Церков та Радою національно-культурних товариств Вінниччини, а особливо, що стосується захисту сім’ї та суспільної моралі. Саме тому голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відкликнувся на прохання владики Леона Дубравського щодо проведення 20-22 вересня Всеукраїнського конгресу сімей, який цього року організовує Римсько-католицька церква», - зазначив на початку зібрання Ігор Івасюк.

В ході засідання Ігор Салецький детально проінформував щодо порядку проведення заходів Всеукраїнського конгресу сімей, відповідно до програми якого заходи розпочнуться  20 вересня у Шаргороді, де у Кальварії відбудеться Євхаристія та Хресна Дорога, присвячена примиренню в сім’ї.

Другий день заходу, 21 вересня, розрахований, переважно, на дітей та молодь, які протягом всього дня матимуть власну програму заходів в парафії Божого Милосердя та парафії Матері Божої Ангельської, де працюватимуть презентаційні панелі сімейної тематики.

У третій день святкування, 22 вересня, у центрі Вінниці планується урочиста Євхаристія за участю єпископів, священників і мирян, яку очолюватиме Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

Підводячи  підсумки засідання,  організатори підкреслили, що запрошують до участі у конгресі всі сім’ї України, а також усіх, кому не байдужі благо та цінності сім’ї.

 

Голова райдержадміністрації

ЩУР ЮРІЙ БОРИСОВИЧ 

Анонси подій

Шаргородська районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Шаргородської райдержадміністрації.