Тема дня

155–ти річчю від дня народження Михайла Коцюбинського присвячується…

17 вересня 2019 року  в приміщенні Шаргородського районного будинку культури  відбулося літературно-мистецьке   свято «Симфонія слів та кольорів Михайла Коцюбинського», присвячене 155-й річниці від дня народження великого письменника.

В рамках проведення святкових заходів, у фойє РБК  працівниками сільських клубних та бібліотечних закладів культури району була підготовлена тематична виставка виробів народних умільців Шаргородщини.

Перед присутніми у залі, з нагоди свята, виступили: заступник голови районної державної адміністрації Микола Гавліцький та один із засновників музейної кімнати Михайла Коцюбинського в селі Лопатинці - Юрій Пасічник.

«Кажуть, що письменник творить власний світ. У створеному Коцюбинським світі панує сонце. Недарма його називають Великим Сонцепоклонником. – зазначив Микола Йосипович.  Михайло Коцюбинський залишився в українській літературі неперевершеним майстром слова. Оглядаючи його творчу спадщину із часової відстані більше ста років, приходимо до висновку, що вона не втратила своєї актуальності і сьогодні…».

Далі театралізовані уривки із  творів письменника «Харитя», «Дорогою ціною», «Маленький грішник»  представляли глядачеві  учасники зразкового театру мініатюр «Гармонія» Шаргородського Будинку дитячої та юнацької творчості  та учасники підготовчої групи народного аматорського театру мініатюр Джуринського сільського будинку культури.  Уривок із твору письменника  «Fata morgana» читала  Дарина Фільваркова із Стрільників. Музичні твори виконали вихованці та викладачі Шаргородської дитячої музичної школи  ім.М.Леонтовича Ольга Остра та Наталія Кушнір.

По закінченні свята організатори та учасники свята покласти квіти до меморіальної дошки Михайла Коцюбинського.

Районний будинок культури

 

Голова райдержадміністрації

ЩУР ЮРІЙ БОРИСОВИЧ 

Анонси подій

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Шаргородська районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Шаргородської райдержадміністрації.