Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов дав детальні пояснення щодо правил дії адаптивного карантину в країні.

Він зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.

Після запровадження карантину навесні цього року діти продовжили навчатися вже дистанційно. Ця форма покликана надати можливість здобувати освіту навіть в умовах карантину та пандемії, яка, на жаль, триває і досі. Вже за деякий час учні та батьки стикнулися з низкою проблем, якими супроводжується затяжне перебування дітей вдома. Зокрема, багатьом довелося вимушено брати відпустку, щоб доглядати за дітьми.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить пошук активних родин до участі в проєкті «Сімейні молочні ферми» (далі СМФ), що реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, вітчизняних інвесторів та міжнародних організацій.

Коронавірус вперше виявлено у – 33 осіб:

м. Вінниця – 9

Вінницький  район –7

Бершадський район – 5

Тростянецький район – 3

Тиврівський – 3

- Хмільницький – 3

Літинський район – 1

 

Відповідно до інформації, наданої комунальним некомерційним підприємством  «Шаргородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», доводимо до відома шаргородців, що в даному медичному закладі розпочав свою роботу новий сімейний лікар - Смеречинська Альона Володимирівна.

Вчора на позачерговому засіданні Уряду за ініціативи Президента України прийняте рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС, про що поінформувало Міністерство соціальної політики України. Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.

31 липня 2020 року свій 105-й день народження відзначила жителька  Мурафської ОТГ Крушельницька Текля Миколаївна.

Щодня в Україні та світі фіксуються нові випадки зараження короновірусом. Станом на кінець липня у світі підтверджено понад 17 млн заражень, з них майже 69 тис. в Україні. Медики наголошують, що вірус вражає практично всі органи та системи і, на жаль, поки немає дієвих методів лікування COVID-19.

Якщо під час самоізоляції у Вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою телефоном до сімейного лікаря  та повідомте йому про подорож та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

Коронавірус вперше виявлено у – 25 осіб:
*м. Вінниця - 9
* м. Ладижин - 2
* Бершадський район – 3
* Теплицький район – 3
* Калинівський район – 2
* Липовецький район – 1
* Козятинський район – 1

Сьогодні 31 липня 2020 року в Шаргородському районному будинку культури відбулось третє засідання Координаційної ради, в якому взяли участь члени ради, представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, учасники АТО Шаргородщини, депутати районної ради, керівники окремих структурних підрозділів РДА, районних служб та ін..

Станом на 31 липня 2020 року  на території району зареєстровано 76 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них у липні 2020 р. зареєстровано 71 випадок.

У 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів, щодо перемоги над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі.

До районної державної адміністрації систематично надходять звернення громадян щодо допомоги у вирішенні соціальних, побутових та матеріальних питань. Значна роль у роботі із зверненнями відводиться комісії з питань розгляду звернень громадян в РДА. 

Коронавірус вперше виявлено у – 38 осіб:

  • м. Вінниця – 18;
  • Могилів-Плодільський район - 4
  • Шаргородський район - 3
  • Ямпільський район - 3
  • Вінницький район – 2

Шаргородська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучається до участі у  Всеукраїнській інформаційній кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу та закритими кордонами багатьох країн, можливості міжнародного туризму для українців дещо обмежені. Але це дає чудовий шанс більше дізнатися про наш край та підтримати ініціативу Президента України проєкт #МандруйУкраїною̆

Про це сьогодні поспілкувався з освітянами Вінниччини голова ОДА Сергій Борзов.
"Літо перетнуло екватор, а коронавірус адаптував усіх до карантину. Міністерство освіти і науки України має намір повернутися до очного навчання - живого спілкування. Головне, щоб це дозволила епідситуація в області. 

До уваги мешканців області! 

На Вінниччині розпочала роботу "гаряча лінія" голови облдержадміністрації Сергія Борзова:

0 (800) 21-64-33.

Рішенням Уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду, у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40%= 685 грн).

Сьогодні о 7.30 ранку у м.Вінниця на чотирьох адмінбудівлях обласного значення підняли червоно-чорний стяг.
Варто зазначити, що 100 років тому, 30 липня 1920 року, у Празі відбулось останнє засідання Стрілецької Ради Січових Стрільців - під керівництвом командира Євгена Коновальця було створено Українську Військову Організацію. Далі це переросте у затвердження ідеї соборності усіх земель України.