Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

      На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250, при  районній державній адміністрації створена та діє комісія з питань призначення та виплат пенсій,  допомог та субсидій.

Рятувальники Вінниччини попереджають: за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 19-23 червня в Україні, крім більшості районів західних областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

В районі скоро розпочнеться збирання зернових культур. Це дуже відповідальний та напружений період роботи, тому питання безпеки повинні бути на першому місці! При цьому хочется наголосити, що він також найбільш травмонебезпечний час в сільськогосподарському виробництві.

Шаргородський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій  області – є уповноваженим органом з питань пробації, який безпосередньо забезпечує виконання у межах адміністративно-територіальної одиниці певні види адміністративних стягнень та кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та пробації.

Сьогодні, 19  червня поточного року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Щура, на базі редакції районної газети «Шаргородщина » відбулось засідання "круглого столу" щодо забезпечення населення якісною питною водою.

      На Шаргородщині  завершилася призовна кампанія на строкову військову службу «Весна-2019».

Під час офіційного візиту до Німеччини Президент України Володимир Зеленський обговорив із Федеральним канцлером Німеччини шляхи звільнення українських моряків, які перебувають у російському полоні, та інших українських в’язнів.

Започаткований Урядом України процес передачі земель поза межами населених пунктів у користування об’єднаних громад – це додаткова можливість розвитку територій і додатковий стимул до їхнього об’єднання.

      Табір «Барвінок» продовжує свою роботу. Педагогічний колектив щоденно фантазує, як зайняти дітей, як захопити цікавими справами, як покращити їх відпочинок. Кожен керівник гуртків розробив свою програму і діти працюють в кабінетах виготовляючи сувеніри, різні вироби, кому подобається двір грають м’ячем, гойдаються на тарзанці, грають шашки, крутять гімнастичні круги, кидають м’яч у  баскетбольне кільце, більярд тощо.

      Володіння прийомами і засобами надання допомоги людині, яка тоне, - винятково важлива спеціальна навичка. Особливо важливо це вміти робити без використання рятувальних засобів (човнів, катерів тощо). У цьому випадку потрібно вміти добре плавати, володіти прийомами надання домедичної допомоги постраждалим, діяти швидко і рішуче. Якщо ви добираєтесь до потопаючого вплав, треба максимально враховувати плин води, вітер, відстань до берега та інше. 

З 1 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Вінницької області функціонують як одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Шановні громадяни, з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що встановлення миру в Україні наразі для нього є одним із ключових завдань, виконання якого він прагне. Саме тому питання миру було головним під час його сьогоднішніх конструктивних перемовин із Президентом Франції Еммануелем Макроном.

Шановні працівники охорони здоров’я Шаргородщини!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро  вітає вас із професійним святом - Днем медичного працівника.

Сьогодні, 14 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Працівників медичної галузі району  з нагоди професійного свята привітали: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов,  депутат обласної Ради, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Рятувальники Вінниччини попереджають: за даними Укргідрометцентру, вдень 14 червня в м. Вінниці та Вінницькій області очікуються грози (1 рівень небезпечності, жовтий).

     Цей день проголошений у 1995 року Генеральною Асамблеєю ООН (резолюція A/RES/49/115) у зв’язку з річницею від дня прийняття 1994 року Конвенції ООН по боротьбі з опустелюванням.

         Відповідно до вимог розділу VII Закону України «Про основні принципи і вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», починаючи з 2016 року оператори ринку харчових продуктів впроваджують систему керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок).Ця система ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпечності харчових продуктів.

Про це, а також про подальше впровадження освітньої реформи в Україні, розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка сьогодні перебувала із робочою поїздкою у Вінницькій області.

В рамках візиту Міністр відвідала Сосонську загальну середню школу І-ІІІ ступенів, де поспілкувалась з вчителями, оглянула приміщення новозбудованої школи та сучасні шкільні кабінети, обладнані відповідно до стандартів НУШ і вимог часу, аби процес навчання був цікавим і захоплюючим.

Під час зустрічі, яка відбулась сьогодні, 13 червня, у приміщенні «Вінницької академії неперервної освіти», Лілія Гриневич виступила із презентацією «Про зміни у сфері освіти», а також відповіла на запитання освітян.

У зібранні взяли участь: заступник голови ОДА Ігор Івасюк, в. о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, ректор ВДПІ імені М. Коцюбинського Наталя Лазаренко, керівники освітніх закладів області.