Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

З метою відродження традицій українського народного малярства та популяризації настінного розпису  хат у подільських селах, 18 серпня 2019 року в с. Носиківка (біля   місцевої школи) на батьківщині  майстрині народного малярства Марії Іванівни Деркач, відбудеться  урочисте закриття симпозіуму народного малярства «МАЛЬОВАНА ХАТА»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» з 01 січня 2020 року буде запроваджено експериментальний проект щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини шляхом забезпечення можливостей батькам новонародженої дитини отримати під час державної реєстрації її народження комплексну послугу "е-малятко"

 Сьогодні, 16 серпня у Шаргородській райдержадміністрації  проведено засідання оргкомітету з питань  підготовки та відзначення в Шаргородському районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України під головуванням першого заступника голови Шаргородської райдержадміністрації Юрія Щура. В роботі оргкомітету взяли участь:

Національна служба здоров’я України долучилася до інформаційної кампанії МОЗ України. Відтепер гаряча лінія НСЗУ фіксуватиме скарги громадян, якщо вони стосуватимуться вакцинації, та повідомлятиме місцеві Департаменти охорони здоров’я і Міністерство охорони здоров’я України.

 96 років тому пастуху Якову, котрий пас худобу в долині біля села Голинчинці, що на Шаргородщині, явилася Божа Матір зі священним заповітом: «Христа славте, хрести ставте!»

 13 серпня 2019 року відбувся перший день перевірки готовності навчальних закладів району до нового навчального року.

 13 серпня 2019 р. в приміщенні редакції районної газети «Шаргородщина» за ініціативи Шаргородської райдержадміністрації та Громадської ради при РДА проведено розширене засідання «круглого столу» з питання  використання твердих побутових відходів в територіальних громадах району.

Згідно  ст. 24 КЗпП України працівник не може бути допущенний до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування і реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Нещодавно  в залі засідань Шаргородської райдержадміністрації відбулась нарада керівників навчальних закладів.

В серпні поточного року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Перехід від свободи на канікулах до напруженого графіку шкільних буднів не такий вже й легкий для дитиниОсобливо якщо у неї в школі непрості відносини з однокласниками, то початок навчального року можестати справжнім стресом.

Загальнонаціональний право​просвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо оптимізації системи надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення та підвищення ефективності роботи органів Пенсійного фонду України (Постанова КМУ від 17.07.2019 р. № 681).

Зокрема, до змінної інформації належить реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання.

Урядом ухвалено рішення про створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL) (Постанова КМУ від 17.07.2019 № 676).

Станом на 9 серпня до структурних підрозділів ОДА фактично спрямовано 64,12 млн грн на компенсацію відсотків за залученими кредитами. Зокрема, вся сума вже перерахована позичальникам.

Цього року святкування 28-ї річниці Незалежності України пройде у новому форматі. Головний акцент урочистостей – діти як майбутнє країни. В Офісі Президента узгодили план заходів до головного свята України. 

 Сьогодні,12 серпня 2019 р.   перший заступник Голови Шаргородської райдержадміністрації Ю.Щур провів   чергову  нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

Сьогодні, 12 серпня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій провів щотижневу апаратну нараду з керівниками департаментів та служб області та заслухав інформацію щодо основних напрямів життєдіяльності регіону.

Шановні працівники ветеринарної медицини Шаргородського району!

 День працівників ветеринарної медицини - це шана одній зі славетних професій, історія якої сягає в давнину.

Шановні будівельники!

Від імені районної державної адміністрації і районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника.