Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

Починаючи з 01 червня, Вінницький обласний контакт-центр Пенсійного фонду працює з 9.00 до 19.00 год. щоденно, окрім вихідних.

У всьому світі, в тому числі і в нашій країні 1 червня відзначається радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Тож, шановні шаргородці,  від імені районної державної адміністрації і районної ради прийміть найщиріші вітання з цим прекрасним святом дитинства, радості та надії.

Щорічно віднедавна в Україні 1 червня відзначається як Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.

«Вінницягаз» нагадує: показання газового лічильника потрібно передавати щомісяця з 1 по 5 число у визначений спосіб.Для зручності клієнтів функціонують ряд онлайн-сервісів компанії. З їх допомогою Ви можете передати показання лічильника, завантажити рахунки за газ та його доставку, сплатити їх, переглянути баланс по вашому особовому рахунку, не виходячи з дому, у будь-який зручний час.

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID – 19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

29 травня 2020 відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова районної державної  адміністрації, голова районної комісії Юрій Щур.

Це був важкий, яскравий, насичений шкільний рік, сповнений нових емоцій та переживань…..   Він приніс багато нових викликів у наше життя.

Сьогодні, 28  травня,  відбулася робоча зустріч директора Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  Ніни  Кушнір з фізичною особою-підприємцем Бабаком Олегом Олеговичем  у ході якої був підписаний договір про надання допомоги по частковому безробіттю на  період карантину.

Комісія з питань розгляду звернень громадян  створена для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Пресконференція Владислава Скальського: головні тези

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID – 19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«На сьогодні в області одужали 520 осіб, в тому числі 38 дітей та 159 медичних працівників, що підтверджено негативними результатами повторних лабораторних досліджень. За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 28 травня в області з початку спостережень зареєстровано 1379 підозр на коронавірусну інфекцію.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для забезпечення індексації пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області проведено перерахунки пенсій з 1 травня 2020 року, шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески.

Сьогодні, в онлайн режимі голова ОДА Владислав Скальський провів традиційну нараду керівниками райдержадміністрацій області.

Серед учасників наради також були профільні заступники голови облдержадміністрації, фахівці обласного лабораторного центру МОЗ України, Департаменту охорони здоров’я ОДА та Головного управління держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках  виконання Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року, з 27 травня  2020 року оголошено  конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців.

Початок широкомасштабної роботи по контролю за надрокористуванням в області анонсував голова ОДА Владислав Скальський під час пресконференції, що відбулась 26 травня.

Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський.

Загалом від початку досліджень в лабораторіях Обласного лабораторного центру протестовано 18428 зразків матеріалів, з яких у 932 випадках виявлено коронавірус. 

 Підтримка соціально-вразливих категорій населення – один з головних пріоритетних напрямків діяльності держави.  Робота управління соціального захисту населення Шаргородської  райдержадміністрації спрямована на реалізацію державної політики в сфері соціального захисту окремих категорій громадян та виконання місцевих програм.

   26  травня 2020 року  начальник відділу взаємодії  з роботодавцями Шаргородської філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталя Бондарчук провела за допомогою Skype-зв’язку  та на платформі ZOOM онлайн-конференцію  з  роботодавцями. 

Презентуючи звіт про виконану роботу за період з дня призначення, голова ОДА Владислав Скальський торкнувся питання щодо режиму роботи області в умовах переходу до адаптивного карантину.

Сьогодні, 26 травня, до річниці президентства Володимира Зеленського голова ОДА Владислав Скальський презентував звіт про виконану роботу за період з дня призначення.

Темою пресконференції стали головні досягнення області, проблеми та виклики, а також плани на майбутнє.

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на COVID-19 повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.