Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

Сьогодні,  27 листопада 2020 року  о 16.00 год. на знак вшанування пам'яті безневинно убієнних жертв Геноциду українського народу, керівники органів влади та представники громадськості поклали лампадки, квіти та колоски пшениці до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять невинно закатованих голодом українців, серед яких були і наші шаргородчани.

Схилімо голови в скорботі!

Завтра, в День пам’яті жертв Голодомору, увесь український народ низько схилятиме голови в знак жалоби за мільйонними жертвами голодних років 20-го століття.

Збережи пам'ять! Збережи правду!

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує чоловіків віком від 18 років, придатних за станом здоров'я, на військову службу за контрактом.

Розмір грошового забезпечення у середньому складає від 10 600 до 12 500 грн.

Ціна природного газу для побутових споживачів ТОВ "Вінницягаз Збут" у грудні 2020 року становитиме 8,85455 грн за м куб. У перерахунку на енергоодиниці це - 0,8369 грн/кВт-год.

#ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Це спільна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.

Коронавірус вперше виявлено  у – 386 осіб:

 • м. Вінниця – 143
 • Іллінецький - 30
 • Жмеринський - 28
 • Томашпільський - 27
 • Гайсинський - 16
 • Могилів-Подільський - 14
 • Тульчинський - 13
 • Козятинський - 13
 • Шаргородський - 12

На Вінниччині стартує всесвітня кампанія "16 днів проти насильства"

25 листопада у фоє адмінбудівлі «Книжка» презентували виставку дитячих малюнків «Моя родина вільна від насильства».

Захід проводиться Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації в рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства», яка сьогодні стартувала на Вінниччині.

Всеукраїнська інформаційна кампанія "16 днів проти насильства"

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03 січня 2020 року №2 та з метою підготовки органів управління цивільного захисту до виконання завдань за призначенням 25 листопада 2020 року проводиться штабне тренування з органами управління цивільного захисту Шаргородської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Сьогодні, 24 листопада, голова ОДА Сергій Борзов в м. Калинівка відвідав філію Калинівської дорожньої експлуатаційної дільниці ДП «Вінницький облавтодор». Керівник регіону проінспектував готовність служб, сил та засобів до зимового  експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінниччини.

У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виник­нення пожеж набуває особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей ста­новить понад 70% загальної кількості протя­гом року. І не остання з причин цих смертей - саме обігрівальні прилади.

24 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова відбулась селекторна нарада з головами РДА та головними лікарями області.

Коронавірус вперше виявлено  у – 182 осіб:

м. Вінниця – 81;

Тиврівський район -14;

Томашпільський-13;  

Іллінецький-12;

Шаргородський-2;

Про це йдеться в Законі України № 1000 – ІХ, який набрав чинності у листопаді поточного року.  

Верховна Рада України постановила внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідні зміни. Зокрема, статтю 443 доповнити частиною другою такого змісту:

В районі ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції залишається загрозливою.

За інформацією ВСП «Жмеринський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» станом на 20 листопада 2020 року лабораторно підтверджено 289 випадків захворювання шаргородців на COVID-19.

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Міністерством цифрової трансформації України створено унікальний тест, який допоможе кожному українцю дізнатися рівень цифрової грамотності, побачити свої слабкі та сильні сторони і стане вагомою перевагою при пошуку роботи.

Цифрограм складається з 90 запитань, тестування триває 30-40 хвилин.

Шановні громадяни! 25 листопада 2020 року з 13:55 до 15:00 буде проведена річна комплексна перевірка внутрішньообласної системи централізованого оповіщення з практичним запуском сирен і подачею сигналу «УВАГА ВСІМ». Прохання зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Коронавірус вперше виявлено  у – 161 особи:

 • м. Вінниця – 37
 • Козятинський – 44
 • Теплицький – 39
 • Калинівський – 7
 • Бершадський – 7