Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

У розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів. За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

Близько року тому Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO започаткував цікаву ініціативу. Фахівці DESPRO, за погодженням з Міністерством екології, почали роботу над створенням регіонального плану управління відходами Вінницької області. Чому обрали саме Вінниччину?

З настанням відносно теплої та сухої погоди громадяни активно розпочали прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття. Це, зазвичай, призводить до підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах, та не зважаючи на численні застереження рятувальників - населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки. 

      В районній державній адміністрації відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян в райдержадміністрацію.

      Нещодавно в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації  відбулась нарада керівників закладів освіти.

      З метою належного відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також утвердження ідеалів миру сьогодні, 24 квітня  поточного року,  відбулось засідання Оргкомітету з даного питання.

     Сьогодні, 24 квітня  2019 року,  відбулась урочиста церемонія проводів п’яти  новобранців  району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

       Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2019 року №40 на 22-23 травня 2019 року заплановане  проведення командно-штабного навчання з органами управління цивільного захисту Шаргородської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на тему:

Шаргородське відділення Управління ВД ФСС України у Вінницькій області наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці під час розпалу весняно-польових робіт посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму; організувати роботу згідно з Правилами з охорони праці в сільськогосподарському виробництві; дотримуватись нормативних актів з охорони праці, а саме:

Уряд України, в рамках виконання програми капітального ремонту доріг на період до 2022 року, ставить завдання зменшувати обсяги ямкового ремонту доріг і збільшувати долю капітального ремонту, який має гарантію якості не менше десяти років. 

Про це, сьогодні, 23 квітня, повідомив голова облдержадміністрації Валерій Коровій під час інспектування відрізку автодороги М-12 поблизу села Червоне у Немирівському районі. Траса М-12 є частиною міжнародного транспортного коридору GO Highway, який має поєднати українські чорноморські порти з польськими портами у Балтійському морі.

Українське дорожнє господарство вже демонструє нову якість робіт – як з огляду безпосередньо будівельних технологій, так і з огляду на питання безпеки руху. Про це сказав Прем’єр-міністр України, перебуваючи у Вінницькій області на ділянці траси Траса М12 «Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка» у Вінницькій області. Це теж частина коридору Go Highway, на який цього року Уряд виділив 4 млрд грн. Глава Уряду оглянув одну ділянку – в 5 км. Але за планом цього року вже відремонтованих ділянок по цій трасі буде близько 20.

      Сьогодні, 23 квітня 2019 року, під головуванням голови районної державної адміністрації Катерини Кедик відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питань підведення підсумків роботи господарського комплексу району за І-й квартал 2019 року та про стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації за І квартал 2019 року.

      1 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10 липня 2018 року.

      Сьогодні, 23 квітня поточного року, голова районної державної адміністрації Катерина Кедик провела чергову оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівниками територіальних органів району. В засіданні взяв участь  голова районної ради М.Попов.

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко вийшов на площу перед будівлею Адміністрації Президента та подякував українцям, які прийшли подякувати йому та підтримати.

      В Україні, попри всі виклики, є умови зберегти стабільність і продовжити ті зміни, яких потребує суспільство. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За ініціативи Голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, Вінницька ОДА приєднується до Ініціативи з прозорості інфраструктури CoST. Сьогодні, 22 квітня,  відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Національним Секретаріатом CoST.

     Сьогодні, 22 квітня 2019 року,  відбулися проводи десятьох  призовників Шаргородщини на строкову службу  до лав Збройних Сил України.

      Нещодавно працівники Шаргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України і відділу культури та туризму, районного будинку культури  здійснили прибирання прилеглої території вздовж адміністративних споруд, висадили зелені насадження.

       Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у великій кількості храмів. В ці святкові дні культові заклади відвідає велика кількість людей, серед яких буде багато людей похилого віку  а також дітей.