Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту:
Зображення

Параметри

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що сьогоднішнє свято є справді великим днем для України.

Сьогодні, 14 жовтня 2019 року, відбулись  святкові заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

 Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, в старовинному містечку Шаргород зреалізовано проєкт «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва», який  став переможцем конкурсу Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

10 жовтня 2019року на базі Зведенівської СЗШ  І-ІІІст. відбувся обласний семінар - практикум  шкільних  лісництв Шаргородського району  на тему: «Еколого-натуралістична та дослідницька робота в шкільних лісництвах Шаргородського району».  На семінарі були присутні представники влади: Ю.Б.Щур – заступник голови райдержадміністрації, В.О. Кутнік  - начальник відділу освіти,  В.Д. Бондар - сільський голова,  представники Могилів –Подільського  та  Жмеренського  лісгоспів,   директор та методисти з  обласної станції юних натуралістів, керівники  шкільних лісництв з усіх районів   Вінницької області. 

      День захисника України має день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає і їх.

Одним із завдань української влади є зменшення частки доходів, яку українські родини витрачають на сплату тарифів на комунальні послуги, заявив Президент України Володимир Зеленський.

10.10.2019 року провідний фахівець з питань зайнятості Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Кухаренко В.Ф. провів профінформаційний захід " Свій вибір зроби сам" в рамках загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору» для учнівської молоді Довжанської СЗШ І-ІІІст. (Мурафська об’єднана   територіальна громада).

 10 жовтня 2019 року фахівці Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості - заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Фротер Марія та провідний юрисконсульт Півторак  Тетяна черговий раз відвідали Мурафську   об’єднану територіальну  громаду.

      Районною державною адміністрацією повною мірою забезпечується можливість реалізації громадянами району конституційного права на звернення.  

В рамках програми «Діалоги про Україну»,  сьогодні у Вінниці відбулась зустріч  з Міністром оборони України Андрієм Загороднюком та  заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександром Терещенком, які роз’яснили алгоритм мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського з представниками аграрної галузі щодо запровадження вільного обігу землі в Україні та проведення земельної реформи.

Актуальні питання життєдіяльності області, економіки регіону та соціально-гуманітарної сфери,  стан справ в агропромисловій галузі, виконання бюджету, фінансування НУШ, підготовка області до опалювального сезону. Відповіді на ці та інші питання ви зможете почути з вуст голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського у прямому ефірі на телеканалі ІТА «ВІТА», у четвер, 10 жовтня о 19.30.

Президент України Володимир Зеленський відвідав виставку «Зброя та безпека», яка триває у Києві, та ознайомився з новітніми розробками військової техніки, озброєння й обладнання.

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:

 Шановні поштовики району! 

Поштові працівники району мають на своєму рахунку багато корисних справ.

Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашого району і держави в цілому.

В районі продовжується робота в пошуках нелегальної зайнятості та вжиття заходів для її ліквідації.

 08 жовтня 2019 року, районною робочою групою  з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення було проведено інформаційно- роз’яснювальну роботу  серед фізичних осіб – підприємців та споживчих товариств 

 Сьогодні, 08 жовтня 2019 року за результатами проведених консультацій з громадськістю району, проведено 2-й етап засідання Оргкомітету по підготовці та відзначенню в районі Дня захисника України та Дня українського козацтва під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ю.Щура.

Сьогодні, 08 жовтня поточного року,  біля районного військового комісаріату відбулися проводи одинадцяти  призовників району до лав  Української Армії.

Завдяки сприянню та організаційній підтримці адміністрації та педагогів ІРЦ дітки з Мурафської об’єднаної територіальної громади Роман Слободянюк, Богдана Оцікевич та Ольга Куцолабська теж змогли прийняти участь в ХХVІІ обласному фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

З метою привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю, задля розвитку творчих здібностей, реалізації їх талантів, починаючи з 1992 року, щорічно вже традиційно проводиться фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».