Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання

          Родина – це основа суспільства, і немає нічого найважливішого, ніж сімейний затишок. Тому наше основне завдання пам’ятати, що діти – майбутнє України.

          Одним із основних завдань, які стоять перед службою у справах дітей Шаргородської райдержадміністрації, є влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Такими формами є: усиновлення, влаштування дітей під опіку/піклування громадян, влаштування дітей в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

            В службі у справах дітей Шаргородської райдержадміністрації на теперішній час на обліку перебуває 80 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

             Із них:

      47-  перебувають під опікою/піклуванням  громадян;

      8 - влаштовано в прийомні сім’ї;

      24   - влаштовано в дитячі будинки сімейного типу;

      1 - перебуває в державному закладі.

            Сімейними формами виховання охоплено  99 % дітей від загальної кількості, які перебувають на первинному обліку в службі.

            В Шаргородському районі  створено та функціонує 3 прийомних сім’ї, в них виховується 7 дітей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 18 дітей - сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування.

          Також в районі 19 родин виховує 22 усиновлених дітей.

Протягом 2018 року посиротіло 6 дітей. Всі вони влаштовані під опіку громадян.

         Таким чином, Шаргородською районною державною адміністрацією,   службою у справах дітей проводиться відповідна робота по влаштуванню дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

    

Пошук по сайту

Анонси подій

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Шаргородська районна державна адміністрація

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Шаргородської райдержадміністрації.